Aktualności

Aktualności

Przemysł 4.0. Obrady Okrągłego Stołu

Przemysł 4.0. Obrady Okrągłego Stołu

02.12.22

„Znaczenie przemysłu 4.0 w transformacji energetycznej” będzie głównym tematem dyskusji „Obrad Okrągłego Stołu”, które odbędą się 6 grudnia br. w Dworze Słupia. Zapisy do udziału w spotkaniu potrwają do 4 grudnia.

Przemysł 4.0 to koncepcja opisująca złożony proces transformacji technologicznej i organizacyjnej przedsiębiorstw, który obejmuje integrację łańcucha wartości, wprowadzanie nowych modeli biznesowych oraz cyfryzację produktów i usług. Wdrażanie tych rozwiązań możliwe jest dzięki wykorzystaniu nowych technologii cyfrowych, zasobów danych oraz zapewnieniu komunikacji w sieci współpracy maszyn, urządzeń i ludzi.

O „Znaczeniu przemysłu 4.0. w transformacji energetycznej” będą dyskutować uczestnicy „Obrad Okrągłego Stołu”. Podczas dyskusji będą poruszone zagadnienia z zakresu m.in.: transformacja cyfrowa a przemysł przyszłości, proces transformacji a budowanie konkurencyjności.

Spotkanie odbędzie się 6 grudnia 2022 roku w  Dworze Słupia w godz. 11:00-14:00. Zapisy trwają do 4 grudnia poprzez adres mailowy: biuro@rigbelchatow.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Łódzka Regionalna Rada Przemysłu Przyszłości, Platforma Przemysłu Przyszłości, Społeczna Akademia Nauk, Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie oraz Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny.

 

Spotkania z praktykami

Spotkania z praktykami

02.12.22

W listopadzie studenci kierunku Bezpieczeństwo Narodowe Społecznej Akademii Nauk spotkali się z przedstawicielami służb mundurowych, by poznać tajniki ich pracy.

Rozwój naukowy i artystyczny z programem  „Exchange to the US” Fundacji Kościuszkowskiej

Rozwój naukowy i artystyczny z programem „Exchange to the US” Fundacji Kościuszkowskiej

24.10.22

W ramach programu „Exchange to the US” możliwe są różne formy wsparcia:
• stypendium Fundacji Kościuszkowskiej dla naukowców, ekspertów i artystów – na badania postdoktoranckie trwające od 3 do 9 miesięcy,
• granty Fundacji Kościuszkowskiej dla pracowników naukowych oraz profesjonalistów i artystów - na badania w Stanach Zjednoczonych trwające od 3 do 9 miesięcy,
• stypendia dydaktyczne Fundacji Kościuszkowskiej – umożliwiają pracownikom akademickim prowadzenie zajęć na amerykańskich uczelniach przez okres do dziesięciu miesięcy. Zajęcia powinny dotyczyć tematyki polskiej kultury i języka. Stypendyści mogą jednocześnie kontynuować swoje badania przebywając na tej ścieżce stypendialnej.

Oferta Pracy

Oferta Pracy

21.10.22

Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR/ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO.

HR CAMP!

HR CAMP!

14.10.22

HR Boot Camp w naszym biurze – już 16.11.2022r. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentów/absolwentów kierunków filologicznych czy lingwistycznych, zainteresowanych obszarem HR, ale oczywiście zapraszamy szerzej. Załączam szczegóły oraz materiały graficzne.

O wydarzeniu:

ELECTRIFY YOUR CAREER

Warsaw Health Innovation Hub z nową inicjatywą dla młodych informatyków – trwa rejestracja na e-Health Hackathon

Warsaw Health Innovation Hub z nową inicjatywą dla młodych informatyków – trwa rejestracja na e-Health Hackathon

26.09.22

Szanowni Państwo,

 

w imieniu organizatorów maratonu programistycznego e-Health Hackathon, w załączeniu przesyłam list z opisem inicjatywy skierowanej do studentów kierunków informatycznych, biotechnologicznych i bioinformatycznych. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o projekcie edukacyjnym Państwa studentom. Załączam także plakat z kodem QR odnoszącym do rejestracji.

 

E-Health Hackathon otrzymał patronat honorowy Ministerstwa Zdrowia i jest wspólną inicjatywą Warsaw Health Innovation Hub, Roche Polska i Janssen Polska realizowaną we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich. Celem Hackathonu jest zgromadzenie innowacyjnych pomysłów i przełożenie ich na rozwiązania informatyczne, które w praktyczny sposób wpłyną na poprawę opieki nad pacjentami kardiologicznymi. Dla trzech zwycięskich projektów przewidziano nagrody pieniężne.

 

E-Health Hackathon odbędzie się 8–9 października. Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.  W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie

Izabela Michalak

Account Executive

+48 608 514 481
i.michalak@brandlab.pl

BrandLab PR Sp. z o.o. Sp. k. 
ul. Jana Gawińskiego 8, 01-645 Warszawa

biuro@brandlab.pl
www.brandlab.pl

Sięgnij po marzenia z Moim Stypendium!

Sięgnij po marzenia z Moim Stypendium!

15.09.22

Marzeniem ambitnej młodzieży jest nauka w dobrym, miejskim liceum, a potem wyjazd na prestiżowe studia za granicę. Marzenia zmotywowanych studentów to prowadzenie projektów naukowych i artystycznych oraz zdobywanie wysokich osiągnięć w karierze sportowej. Liczni absolwenci marzą o lepszym starcie na rynku pracy i podnoszeniu swoich kompetencji. Odpowiedzią na te marzenia są stypendia. Tak, stypendia!

Innowacyjne projekty i ekspercka wiedza kadry Naczelnej Organizacji Technicznej dostępne dla studentów i kadry Społecznej Akademii Nauk

Innowacyjne projekty i ekspercka wiedza kadry Naczelnej Organizacji Technicznej dostępne dla studentów i kadry Społecznej Akademii Nauk

20.09.22

Wysokospecjalistyczne opinie i ekspertyzy, nowoczesne projekty badawcze i techniczne, nowinki technologiczne, od 15 września br. osiągalne dla studentów Społecznej Akademii Nauk, szczególnie kierunków technicznych, dzięki porozumieniu o współpracy z Zakładem Usług Technicznych Rady Społecznej Naczelnej Organizacji Technicznej.

Podziękowania dla Społecznej Akademii Nauk

Podziękowania dla Społecznej Akademii Nauk

01.09.22

Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Pan Mirosław Olszewski odebrał z rąk Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie Pani Anna Adamusiak-Stasiak podziękowanie za współorganizację szeregu tegorocznych wydarzeń m.in. pod patronatem Burmistrza Miasta Zelowa Pana Tomasza Jachymka.

Praca na rzecz przedsiębiorców

Praca na rzecz przedsiębiorców

29.08.22

W siedzibie Bełchatowsko-Kleszczowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przedsiębiorcy oraz eksperci wzięli udział w posiedzeniu zespołu roboczego Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości. W trakcie spotkania podsumowano nie tylko dotychczasowe aktywności, ale przedstawiono propozycję działań w kolejnych miesiącach – warsztatów, szkoleń i wizyt studyjnych.