Zapraszamy do udziału w konferencji Człowiek a firma - droga kariery!

Zapraszamy do udziału w konferencji "Człowiek a firma - droga kariery"!

09.01.19

Zapraszamy wszystkich studentów SAN do udziału w konferencji "Człowiek a firma - droga kariery" organizowanej w ramach projektu "Program rozwoju Akademickiego Biura Karier Społecznej w Społecznej Akademii Nauk".

Tematyką konferencji będzie m.in. współczesny rynek pracy oraz budowanie ścieżki kariery zawodowej.

Tematyka:

• zarządzanie talentami;
  • ścieżka rozwoju;
  • kultura organizacyjna;
  • budowanie zespołu.

Miejsce: ul. Kilińskiego 98, aula A1.

W konferencji mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków studiów.

Zapraszamy na targi pracy Absolvent Talent Days!

13.11.18

Już 15 listopada kolejna, tym razem wyjątkowa, bo JUBILEUSZOWA edycja Absolvent Talent Days. Po raz dziesiąty w jednym miejscu spotkają się setki młodych, poszukujących pracy z dziesiątkami interesujących pracodawców. Największe w Polsce targi pracy i praktyk dla studentów i młodych absolwentów już 15.11 w EXPO Łódź, a bilety jak zawsze za FREE zgarniesz tutaj: https://goo.gl/BsBmAE . To jak, widzimy się?

Akademickie Targi Pracy i Współpracy z Biznesem

26.03.18

Akademickie Biuro Karier SAN zaprasza Państwa dnia 07.06.2018 r. do aktywnego uczestnictwa w konferencji naukowej "Career Lifelong Learning - konstruowanie ścieżki kariery i rozwoju zawodowego" .

W ramach wydarzenia odbędą się Akademickie Targi Pracy i Współpracy z Biznesem!

Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej konferencji i Akademickich Targów Pracy i Współpracy z Biznesem: www.konferencja.kariera.san.edu.pl

Rekrutacja w 48h – EY Express

30.05.18

Zdobycie pracy marzeń nie musi trwać długo.

Nawet jeśli marzy Ci się kariera w EY – prestiżowej firmie doradczej i jednym z najlepszych pracodawców na świecie. Nie czekaj na telefon od rekrutera - przyjdź na EY Express.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne wyzwanie – proces rekrutacji, który potrwa 48 godzin.

Sprawdź się 11 czerwca w łódzkim biurze EY.

Informatyka w praktyce, czyli Recruitment Day z Commerz Systems

22.05.18

W trakcie najbliższego zjazdu 26 maja 2018 (sobota) na terenie naszej Uczelni będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych, jakie proponuje polski oddział Commerz Systems. Stoisko firmy będzie usytuowane w budynku przy ul. Kilińskiego 98, na pierwszym piętrze, przy auli A1.

Uwaga! Trwa nabór do pracy w łódzkiej policji!

17.01.18

Szukasz pierwszej pracy? A może planujesz zmianę miejsca zatrudnienia? Łódzka policja daje Ci szansę na rozwój kariery w szeregach służb mundurowych. Zapraszamy do zapoznania się z ze szczegółami rekrutacji zamieszczonymi w pliku pdf: POBIERZ

Pokaż światu talent z ABK!

28.06.17

Chcesz wzmocnić własny wizerunek na rynku pracy, zyskując nowe doświadczenie zawodowe, zaprezentować ofertę firmy, rozszerzyć portfolio kariery? Akademickie Biuro Karier wspiera rozwój talentów Studentów, Absolwentów i Przyjaciół SAN.