Pedagogika

Nauczyciel (Oligofrenopedagog)

Szkoła Fundacji Jim poszukuje nauczyciela, po studiach wyższych. Oligofrenopedagogika nie jest warunkiem koniecznym.

Zapraszam do aplikowania na stronie: Praca Nauczyciel (Oligofrenopedagog), Fundacja JiM, Łódź (pracuj.pl)

Nauczyciel współorganizujący

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej ul. Conrada 7 w Warszawie (oddział Kościańska 2), poszukuje nauczyciela współorganizującego. Mile widziane uprawnienia terapeuty pedagogicznego, ale niekoniecznie. Praca 25 godzin w tygodniu, w systemie zmianowym, po ok 5-6 godzin dziennie, w kameralnej ośmioosobowej klasie 2. Doświadczenie nie jest wymagane, trzeba mieć chęci i zapał do opieki nad dziećmi wymagającymi więcej uwagi. Zapraszam do kontaktu absolwentów oraz studentów w trakcie nauki - 502 513 976 (Izabela Gradowska - Wicedyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej)

Centrum Administracyjne Pieczy Zastępczej

Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu z Kierownikiem Wydziału Panią Joanną Zajfert – numer telefonu: 506 981 173

Nauczyciel przedszkola na wolny etat - Przedszkole Miejskie 155 w Łodzi
Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 155 w Łodzi przy ul. Mazurskiej 47 (Łódź Chojny) zatrudni od 1 września 2022 r. nauczyciela przedszkola na wolny etat - z możliwością zatrudnienia na stałe. Do pracy w przedszkolu uprawnia stopień zawodowy: licencjat.
 
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
telefon 42 643 87 38 w godz. 11.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku.
 
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy: kontakt@pm155.elodz.edu.pl lub kontakt telefoniczny.
 
 
Dziękuję i pozdrawiam
Renata Majewska
dyrektor
Przedszkole Miejskie nr 155 w Łodzi
 
 
Urząd Miasta w Warszawie

Urząd Miasta w Warszawie zajmuje się: 

  1. funkcjonowaniem w mieście naczelnych i centralnych organów państwa, obcych przedstawicielstw dyplomatycznych i urzędów konsularnych oraz organizacji międzynarodowych,
  2. przyjmowaniem delegacji zagranicznych,
  3. funkcjonowaniem urządzeń publicznych o charakterze infrastrukturalnym, mających znaczenie dla stołecznych funkcji miasta.
Mały Domek Przedszkole - Oferta pracy i oferta praktyk

Zapraszamy wszystkich studentów kierunków pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz kierunków pokrewnych do odbycia praktyk studenckich w Przedszkolu Mały Domek w Zgierzu. Będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć nowoczesną, kameralna placówkę, zgłębić i w praktyce doświadczyć zawodu nauczyciela, poznać elementy pedagogiki Marii Montesorii oraz założenia i zajęcia z edukacji leśnej. Zobaczycie czym jest dokumentacja nauczyciela, jak prowadzić zajęcia i układać plan dnia dla najmłodszych. Zajrzycie na nasze profile FB, żeby zobaczyć jak pracujemy: FB Mały Domek Zgierz oraz Mały Domek Filia Zgłoszenia na: kontakt@malydomekzgierz.pl lub na numer telefonu 575 550 530