Logistyka

Colian Logistic - Praktykant w dziale spedycji

W Colian Logistic wierzymy, że logistyka może być prawdziwą pasją i misją. Od ponad 13 lat działamy w branż TSL, pełniąc rolę kompleksowego operatora logistycznego. Doceniają nas nie tylko klienci, ale również jurorzy branżowych plebiscytów. 

GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO - Podreferendarz ds. obsługi Krajowego Punktu Kontaktowego, Sekcja Krajowego Punktu Kontaktowego, Wydział Rejestru, Biuro ds. Transportu Międzynarodowego Warszawa

Naszą misją jest kontrola przestrzegania przepisów obowiązujących w zakresie wykonywania transportu drogowego i niezarobkowego przewozu osób i rzeczy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność przyczyniała się m.in. do: poprawy bezpieczeństwa w transporcie drogowym, ograniczenia degradacji dróg, ochrony środowiska naturalnego oraz zwiększenia poziomu przestrzegania prawa przez kierowców i przedsiębiorców wykonujących przewozy drogowe.

a. hartrodt (Polska) sp. z o.o.

a.hartrodt (Polska) należy do ogólnoświatowej organizacji a.hartrodt. Założona w 1887 roku w Hamburgu grupa firm a. hartrodt zdobyła i utrzymuje wysokie uznanie oraz ustaloną reputację jako przodujący globalny spedytor, specjalizujący się w spedycji morskiej i lotniczej.

DOZ S.A.
  • Roczny, płatny staż w oparciu o umowę o pracę (w tym 3 miesięczny okres próbny),
  • Indywidualnie zaplanowany program stażu, w tym angażujące zadania i projekty, umożliwiające przełożenie zdobytej w czasie studiów wiedzy na praktykę
  • Przez cały okres trwania stażu wsparcie dedykowanego Mentora i rozwój, dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami,
  • Możliwość przedłużenia umowy po zakończeniu stażu; Stażyści mają możliwość awansu na stanowisko Asystenta Działu,
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta rabatowa na wybrane produkty, akcje profilaktyczne, ubezpieczenie i wiele innych!

 

III.                DOZ S.A. poszukuje Studentów i Absolwentów na 5 stanowisk w 5 różnych obszarach działalności:

 

  • Stażysta/ka w Dziale Kontrolingu Finansowego w Łodzi

https://bigram.pl/oferty-pracy/stazysta-w-dziale-kontrolingu-finansowego/

  • Stażysta/ka w Dziale Franczyzy w Łodzi 

https://bigram.pl/oferty-pracy/stazysta-w-dziale-franczyzy/

  • Stażysta/ka w Dziale Logistyki w Łodzi

https://bigram.pl/oferty-pracy/stazysta-w-dziale-logistyki/

  • Stażysta/ka w Dziale Optymalizacji Procesów Logistycznych w Łodzi

https://bigram.pl/oferty-pracy/stazysta-w-dziale-optymalizacji-procesow-logistycznych/

  • Stażysta/ka w Dziale Handlowym w Warszawie

https://bigram.pl/oferty-pracy/stazysta-w-dziale-handlowym/

C2 Planning Assistant - Randstad

Randstad Polska wspiera firmy w zatrudnianiu najlepszych Pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Odkryj swój potencjał i rozwijaj karierę wspólnie z Randstad. Aplikuj i rozpocznij pracę w międzynarodowej firmie naszego Klienta, gdzie zdobędziesz profesjonalne doświadczenia zawodowe, które zdecydowanie wykorzystasz w przyszłości. Znajdź pracę w działach powiązanych z logistyką i rozwijaj się z Randstad.

Asystent Spedytora oraz Spedytora Międzynarodowego.

AsstrA od ponad 25 lat jest niezawodnym partnerem na rynku usług logistycznych i transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące realizację międzynarodowych przewozów różnymi środkami transportu, organizację importu i eksportu, konsolidację, odprawę i ubezpieczenie ładunku. AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Łączna liczba pracowników – ponad 1000 osób AsstrA jest obecna w 22 krajach Europy, WNP, Azji oraz Stanach Zjednoczonych.

Link do aplikowania: https://asstra.softgarden.io/job/15587868?l=en

Stażysta w Zespole Zarządzania Talentami, Szkoleń i Rozwoju - Skanska

Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek. Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania.

Randstad Polska - Planning Assistant i Asystent w dziale transportu

Randstad Polska wspiera firmy w zatrudnianiu najlepszych Pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Odkryj swój potencjał i rozwijaj karierę wspólnie z Randstad. Aplikuj i rozpocznij pracę w międzynarodowej firmie naszego Klienta, gdzie zdobędziesz profesjonalne doświadczenia zawodowe, które zdecydowanie wykorzystasz w przyszłości. Znajdź pracę w działach powiązanych z logistyką i rozwijaj się z Randstad.

Menadżer zespołu lub Stażysta w Departamencie Zakupu

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoje zdolności managerskie, organizacyjne i analityczne oraz wzmocnij kompetencje interpersonalne. Rozwiń z nami skrzydła podczas 12-miesięcznego programu stażowego i utoruj sobie drogę do dalszego rozwoju w strukturach firmy