Kosmetologia

Kosmetologia

Gabinet Odnowy Biologicznej na Warszawskiej Białołęce

Gabinet Odnowy Biologicznej na Warszawskiej Białołęce zatrudni kosmetyczkę i stylistkę paznokci. Oferujemy pracę na cały lub pół etatu, atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja od wykonanych zabiegów Chcesz spróbować swoich sił w nowoczesnym gabinecie? Wyślij CV oraz swoje portfolio na biuro@gabinetwm.pl

Kosmetolog - doradca pielęgnacyjny (z językiem ukraińskim)

Jesteśmy bardzo szybko rozwijającym się sklepem internetowym oferującym unikalne kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Szukamy kosmetologa, który pomoże naszym Klientom dobrać produkty odpowiednie do indywidualnych potrzeb cery.

Klub Pretty Women
Miejsce pracy to Klub Pretty Woman, który powstał w 2020 roku jako studio modelowania sylwetki i znajduje się w Bełchatowie (50 km od Łodzi).
Obecnie salon zajmuje się głównie zabiegami na twarz. Są to wszystkie zabiegi z zakresu białej kosmetyki oraz przede wszystkim zabiegi prewencyjne i anty-aging. W klubie znajdują się 4 gabinety, w tym 2 przeznaczone do zabiegów na twarz. W związku z naszym rozwojem jesteśmy na etapie poszukiwania nowego lokalu. Nasze zabiegi można obserwować na naszych social media, ponieważ strona www jest obecnie w przebudowie. FB link 
Yasumi - Kosmetolog

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.