Inne oferty pracy

Inne oferty pracy

Praktyki studenckie w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON), w Departamencie ds. Teleinformatyki.

Oferujemy możliwość realizacji praktyk w zakresie:

 • obsługi incydentów (I linia wsparcia) lub
 • testowania oprogramowania.

 

Dzięki praktykom realizowanym w PFRON studenci będą mieli możliwość:

 • zrealizować praktyki w dynamicznym, doświadczonym zespole,
 • podjęcia interesujących, ambitnych wyzwań,
 • dostępu do najnowszych technologii i narzędzi IT,
 • zdobycia praktycznej wiedzy m.in. z obsługi incydentów i zgłoszeń,
 • odbycia praktyk w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze,
 • realizacji praktyk w trybie hybrydowym,
 • uzyskania doświadczenia zawodowego w sektorze państwowym.

 

Pełna oferta praktyk studenckich dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: https://bip.pfron.org.pl/praca-w-funduszu/praktyki-wolontariaty-staze/praktyki-studenckie/.

 

Animatria - Animator wyjazdowy
Hej ho! Animatria rekrutuje na Święta oraz Sylwestra 2022/23 do pracy jako animator wyjazdowy
 
termin: 22.12-01.01
 
Zapewniamy: 
- atrakcyjne wynagrodzenie, 
- zwrot za dojazd,
- zakwaterowanie, wyżywienie, dresscode, 
- gotowy program animacyjny, 
- niezbędne materiały do pracy, 
- opiekę koordynatora, 
- zaliczamy praktyki. 
 
Jeśli chcesz przeżyć przygodę życia, uwielbiasz zabawę z dziećmi oraz jesteś kreatywny i chcesz się rozwijać - już dziś dołącz do naszego teamu! 
 
Wyślij swoje zgłoszenie na adres mailowy: rekrutacja@animatria.pl 
w tytule: imię i nazwisko + rekrutacja 
 
Nie potrzebujemy CV! Napisz o sobie kreatywną wiadomość oraz o Twoim doświadczeniu w pracy z dziećmi. 
 
Do zobaczenia!
Investrade Sp. z o.o. - Negocjator terenowy/ asystent projektanta

Nasza firma realizuje duże kontrakty inwestycyjne dla ogólnopolskich operatorów telekomunikacyjnych polegające na projektowaniu i budowie sieci światłowodowych FTTH. Bardzo duży potencjał zleceń, dynamiczny rozwój oraz dążenie do podwyższania standardów skłania nas do rozszerzenia zespołu. Poszukujemy osób ambitnych, zaangażowanych, konsekwentnych z chęcią doskonalenia zawodowego.

Fundacja Civis Polonus
Nasza organizacja od 18 lat zajmuję się kształtowaniem postaw obywatelskich oraz włączaniem młodych ludzi do współdecydowania. Jesteśmy w procesie rozwoju i stąd poszukujemy studentów kierunków ekonomicznych, finansowych i rachunkowych do pracy w naszym dziale finansowym.
 
Oferujemy: 
 • wynagrodzenie 5000-6000 zł brutto w przeliczeniu na pełny etat (uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia);
  umowę od 0,5 do 1 etatu w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną 
 • pracę w doświadczonym zespole zaangażowanym w rozwijanie edukacji obywatelskiej;
 • możliwość pracy przy nowatorskich i różnorodnych projektach z zakresu edukacji obywatelskiej w organizacji o dużym doświadczeniu i szerokiej sieci kontaktów;
 • możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności w zakresie prowadzenia finansów fundacji, kadr i administracji

http://civispolonus.org.pl/fundacja-zatrudni-specjaliste-specjalistke-ds-finansow/

Główny specjalista ds. kontroli oraz systemu kontroli zarządczej w Wydziale Inwestycji i Analiz

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy, pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa

Asystent/ka Popołudniowo-Wieczorny/a

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Securitas

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie poszukujemy Pracowników Ochrony obiektów handlowych na terenie Warszawy.

Specjalista ds. zaopatrzenia - Warszawa Dworzec Zachodni - praca hybrydowa

Dla naszego klienta działającego w obszarze handlu detalicznego artykułami elektronicznymi poszukujemy kandydata z doświadczeniem w branży RETAIL. Do aplikowania zapraszamy kandydatów, którzy są otwarci na pracę w modelu hybrydowym w Warszawie w okolicy Dworca Zachodniego.

Zapraszamy do aplikowania na stronie: Specjalista ds. zaopatrzenia - Warszawa Dworzec Zachodni - praca hybrydowa - FeelComfort

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży - Mzuri

Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem prawie 7500 mieszkań i apartamentów w 64 miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem

Biuro Tłumaczeń ArcusLink

Biuro Tłumaczeń ArcusLink - dostawca specjalistycznych usług tłumaczeniowych dla klientów korporacyjnych poszukuje studenta na staż na stanowisku junior marketing & sales managera w dziale marketingu w Łodzi: osobę, która chętnie rozwija swoje kompetencje w obszarze marketingu i sprzedaży oraz potrafi budować pozycję eksperta w relacjach z klientem w tym zakresie.

SuperRoleModels

Jesteśmy warszawską fundacją SupeRoleModels i działamy w zakresie destygmatyzacji chorób psychicznych i uzależnień, a także przeciwdziałaniu wykluczenia osób nimi dotkniętych. Poszukujemy stażysty/ praktykanta/ wolontariusza do pracy w obszarach Digital Marketingu i Communication Design. Jesteśmy dość elastyczni w temacie długości stażu (od 1 do 3 miesięczny), intensywności pracy (20-30 h tygodniowo), formy pracy (hybrydowa) oraz charakteru współpracy (staż, praktyki, wolontariat. Staż będzie bezpośrednio nadzorowany przez prezeskę Fundacji. Poniżej zakres zadań, których może dotyczyć program stażu:

 

 • udział w zaprojektowaniu i realizacja komunikacji do różnych interesariuszy Fundacji;
 • kreowanie i ciągła aktualizacja kont Fundacji w mediach społecznościowych;
 • prowadzanie ankiet społecznych w naszych mediach społecznościowych;
 • czynny udział w promocji działalności i projektów Fundacji;
 • udział w nawiązywaniu współpracy z celebrytami i influencerami w charakterze honorowych ambasadorów Fundacji;
 • rozbudowa elektronicznej bazy kontaktowej potencjalnych partnerów i klientów Fundacji, tj. instytucji, organizacji i innych podmiotów;
 • nawiązanie kontaktu z poszczególnymi podmiotami z utworzonej bazy w celu przedstawienia naszej Fundacji i jej oferty;
 • utworzenie bazy danych dotyczących eventów i wydarzeń związanych z przedmiotem działalności Fundacji.
Młodszy Specjalista ds. Telesprzedaży

Dołącz do Zespołu PGF i zbuduj solidny fundament swojej Kariery! Dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł. Stawiamy na ambitny, zdolny i z dystansem do życia zespół. Już od pierwszych dni poznasz swoje stanowisko od podszewki.

Psychomedic - Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

PsychoMedic.pl ogłasza rekrutację do pracy na recepcji kliniki psychologiczno-psychiatrycznej w Łodzi.

Praktyki w MarketHub

Jesteśmy zespołem badaczy, analityków i infobrokerów o różnych specjalnościach, realizujemy projekty o wszechstronnej tematyce, dlatego naszym praktykantom umożliwiamy realizowanie różnorodnych zadań. Dołączając do nas, będziesz miał możliwość weryfikacji swoich umiejętności w wielu obszarach - sprawdzisz się w bezpiecznych warunkach oraz przy wsparciu przyjaznego zespołu.

Phinance S.A.

Firma Phinance S.A., która poszukuje osób do pracy (ewentualnie na staż/praktykę).

 

Doradca Klienta Łódź, ul. Piotrkowska - Formularz aplikacji (elevato.net)

PKO BP

DZIEŃ DOBRY W PRACY

W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry. Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

 

DORADCA FIRM (pkobp.pl)

Polimex

Jesteśmy największym w Europie dystrybutorem dodatków krawieckich i tkanin. Od lat współpracujemy z różnymi szkołami średnimi oraz uczelniami wyższymi w Łodzi ( m.in Akademią Sztuk Pięknych) i aktywnie uczestniczymy w tym temacie. Z przyjemnością nawiążemy współpracę również z Studentami z Państwa uczelni, aby dać im możliwość rozwoju i nabrania korzystnego doświadczenia w naszej firmie. Przyjmujemy Studentów zarówno na praktyki jak i na zatrudnienie.  

URZĄD M.ST. WARSZAWY - Podinspektor ds. podatkowych i opłat

Główne odpowiedzialności:
 prowadzenie postępowań podatkowych, opracowywanie projektów decyzji i postanowień w zakresie podatków i opłat stanowiących dochód m.st. Warszawy.
Prowadzenie korespondencji z podatnikami,
 weryfikacja i wprowadzanie deklaracji i dokumentów dot. podatków i opłat.
Prowadzenie rejestrów, sprawozdawczości i ewidencji przewidzianych przepisami prawa podatkowego.
 Prowadzenie ewidencji deklaracji lub deklaracji korygujących. Sporządzanie rejestrów dla potrzeb wyliczenia podatków.

Gabinet W&W

Gabinet Odnowy Biologicznej na Warszawskiej Białołęce zatrudni kosmetyczkę i stylistkę paznokci. Oferujemy pracę na cały lub pół etatu, atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja od wykonanych zabiegów Chcesz spróbować swoich sił w nowoczesnym gabinecie? Wyślij CV oraz swoje portfolio na biuro@gabinetwm.pl

Grayling Poland - Staż

Grayling Poland jest jedną z największych agencji Public Relations i Public Affairs w Polsce, która od ponad 25 lat wspiera rozwój klientów zapewniając im strategiczne doradztwo komunikacyjne. Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci Huntsworth oraz hubem na region CEE.

Corning

Corning is vital to progress – in the industries we shape
and in the world we share.

 

Link do aplikacji:  https://bit.ly/corningintern.

Contact Center Sp. Z o.o.

Firma Contact Center Sp. Z o.o. od ponad 15 lat prowadzi projekty outsourcingowe dla polskich i międzynarodowych firm w zakresie usług Call Center, komunikacji marketingowej oraz wsparcia sprzedaży. Jesteśmy stałym, stabilnym i wiarygodnym partnerem dla kilkuset polskich i międzynarodowych firm. W portfolio naszych realizacji znajdują się mnóstwo projektów zrealizowanych z dużym sukcesem.

 

Manpower

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

 

GLK Multimedia Sp. z o.o. - Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

GLK Multimedia Sp. z o. o – właściciel marki WeLearning i portalu welearning.pl –Tworzymy wyjątkowe rozwiązania e-learningowe, portale, systemy, aplikacje i wideo dla największych firm w Polsce. Lubimy być kreatywni, rozwijać się i tworzyć, więc jeśli chcesz być częścią naszego zespołu to zapraszamy. Zajmujemy czołowe miejsce na rynku dlatego możemy realizować projekty stanowiące realne wyzwania, ciekawe jak i zapewniające rozwój. Nasz zespół to ponad 30 osób, który na co dzień stanowi zgraną drużynę i chętnie pomaga każdemu nowemu członkowi zespołu.

Naczelnik Wydziału Zakupów i Ewidencji w Biurze Administracyjnym oraz Naczelnik Wydziału Administrowania Nieruchomościami w Biurze Administracyjnym

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłasza nabór kandydatów na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy, pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa

Polish Legalization Centre

Nasza firma Polish Legalization Centre świadczy usługi w zakresie prawa migracyjnego. W ciągu ostatnich 5 lat pomogliśmy 2000+ obcokrajowcom w uzyskaniu zezwoleń na pobyt w Polsce. Pracujemy nad tym, aby nasi klienci nie znali problemów legalizacji.

G2V Services

Francuska firma G2V Services która współpracuje z największymi „domami szampana” takimi jak Moet, Vranken & Pommery, Taittinger już od 8 lat organizuje takie wyjazdy dla osób z Polski.

Wieloosobowe Stanowisko Koordynacji Usług Dochodowych - ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Stanowisko ds. analiz, monitoringu i kontroli procesów oraz usług dochodowych

www.tobea.pl
Praktyki - Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego rozpoczęło w ubiegłym roku strategiczny projekt związany z upamiętnianiem Powstańców Warszawskich. Przygotowujemy bazę grobów Powstańców Warszawskich” w całej Polsce.

Qt Qml Development Internship

Zespół Scythe Studio otwiera dla Was nabór na kolejną edycję praktyk! Dlaczego nasza oferta jest warta uwagi? Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, dodatkowo oferujemy w pełni zdalny i asynchroniczny tryb pracy.

SPECJALISTA/KA DS. ANALIZY DANYCH – 0,5 etatu
 • opracowywanie baz danych na potrzeby analiz statystycznych,
  - proponowanie analiz w oparciu o opracowywane bazy danych,
  - opracowywanie analiz statystycznych i raportów dotyczących wielkopolskiego rynku pracy z wykorzystaniem danych z platformy system.zawodowcy.org oraz ze źródeł wtórnych,
  - interpretacja wyników oraz generowanie wniosków i rekomendacji w oparciu o przygotowywane analizy,
  - śledzenie aktualnych trendów w zakresie analiz i modeli opisujących rynek pracy i implementowanie ich na potrzeby analiz w projekcie,
  - rozwijanie raportów i analiz,
  - wsparcie innych pracowników w zakresie analiz statystycznych, dzielenie się w tym zakresie wiedzą i doświadczeniem,
  - analizowanie zmian w poziomie kompetencji użytkowników platformy system.zawodowcy.org
  - okresowe raportowanie wyników prac.

  na oferty kandydatów czekamy do 30 kwietnia

Link do oferty: Oferta pracodawcy — Czas Zawodowców (zawodowcy.org)

Kariera w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - PARP - Centrum Rozwoju MŚP

Program Staży w PARP jest doskonałą okazją, aby poznać realia pracy w jednej z najważniejszych polskich instytucji w zakresie wdrażania środków unijnych. Program dedykujemy studentom oraz absolwentom studiów wyższych.

Na stażu w PARP w ramach umowy o praktyki absolwenckie możesz liczyć na:

 • 3 miesięczne płatny staż, w czasie którego staniesz się częścią naszego zespołu,
 • elastyczne godziny współpracy,
 • przyjazną atmosferę i wsparcie opiekuna stażu,
 • zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia z obszaru wdrażania środków unijnych,
 • możliwość czerpania inspiracji do tego, jak planować swoją karierę zawodową z wykorzystaniem wiedzy o środkach unijnych.

Nabór na staż prowadzimy w formie stałej.

 

Kariera w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - PARP - Centrum Rozwoju MŚP

Polenergia - Konsultant w Dziale Call Center

Pierwsza polska prywatna grupa energetyczna składająca się z pionowo zintegrowanych spółek działających w obszarze wytwarzania energii z konwencjonalnych i odnawialnych źródeł oraz dystrybucji i obrotu energią elektryczną.

Inspektor ds. postępowań z zakresu geodezji w II Dziale Ewidencji Gruntów i Budynków w Wydziale Postępowań Ewidencyjnych i Rozgraniczeń Nieruchomości Biura Geodezji i Katastru

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy, pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa

Asystent/ka Kancelarii i Konsulatu Honorowego i Asystent/ka Dyrektora Zarządzającego

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania. Naszą misją jest zaspokajanie złożonych potrzeb kadrowych naszych Klientów, w związku z tym do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Dla kancelarii adwokackiej specjalizującej się w udzielaniu kompleksowych porad prawnych, przede wszystkim w zakresie wprowadzania firm zagranicznych na rynek polski, m.in. poprzez towarzyszenie Klientowi w całej procedurze prawno-administracyjnej związanej z zakupem nieruchomości, budową/najmem powierzchni, zatrudnieniem personelu, aż do bieżącej obsługi działalności operacyjnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Asystent/Asystentka Kancelarii i Konsulatu Honorowego oraz 

Account Manager with English

Our Opening and Your Responsibilities

· Contact with dealers from the United Kingdom (via phone and email) to ensure their presentation of OHAUS products is up to date and complete.

· Implementing promotions and campaigns.

· Create call lists for campaigns, identify portfolio expansion, growth opportunities and develop existing accounts.

· Develop a prospect list for the region of dealers likely to be able to sell our product range.

· Monitor competitor activities.

· Maintain records of dealers and contacts in CRM.

· Prepare monthly reports for Regional Sales Manager.

1-year Internship Program in Controlling and Planning Center of Excellence in Łódź
Fundacja Wolności Gospodarczej/ Economic Freedom Foundation

Fundacja Wolności Gospodarczej, której misją jest inwestowanie w najbardziej wartościowe inicjatywy na rzecz wolności gospodarczej i tworzenie przestrzeni współpracy i integracji zwolenników wolnego rynku poszukuje stażysty lub stażystki./ Our mission is to invest in the most valuable initiatives for economic freedom and to create a space for cooperation and integration of free market advocates.

Benefit Systems S.A. - Asystent ds. Kadr i Płac

Prośba o aplikowanie przez link: https://kariera.bsof.com.pl/jobs/16231018/

UNICEF - Specjalista/ka ds. Social Media

UNICEF to organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej. UNICEF uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Kontroler techniczny (ds. wsparcia użytkowników IT) w Miejskim Centrum Sieci i Danych - Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Główne odpowiedzialności:
 wsparcie użytkowników sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego.

Charakterystyka pracy:
 obsługa zgłoszeń na pierwszej linii wsparcia użytkownika;
 konfiguracja sprzętu i oprogramowania komputerowego użytkownika;
 współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzętu komputerowego i telefonicznego;
 obsługa systemów zgłoszeń i ewidencji wyposażenia IT.

Red Bull - Student Marketeer

INFORMACJE FIRMIE

Dodajemy skrzydeł ludziom i pomysłom.

W połowie lat 80. ubiegłego wieku Dietrich Mateschitz, zainspirowany napojami funkcjonalnymi z Dalekiego Wschodu, założył firmę Red Bull. Stworzył on nie tylko nowy produkt, lecz także unikalny koncept marketingowy. Red Bull Energy Drink zadebiutował na rynku w Austrii 1 kwietnia 1987 roku. Tym samym powstała zupełnie nowa kategoria produktów – napoje energetyczne.

OPIS STANOWISKA

Szukasz najlepszej pracy dla studentów na świecie? Jako Student Marketeer masz za zadanie opracowywać i realizować sprytne plany marketingowe i sprzedażowe w celu budowania marki Red Bull oraz zwiększania konsumpcji produktów zarówno w środowisku akademickim, jak i poza nim.

Letnia Akademia BGK

Program praktyk Banku Gospodarstwa Krajowego jest wysoce ceniony przez środowisko akademickie oraz stanowi doskonały punkt rozpoczynający profesjonalną karierę. Już szósty raz mamy przyjemność zaprosić studentów do udziału w programie praktyk #LetniaAkademiaBGK. Praktykanci będą mieli możliwość zaangażowania się w ciekawe i innowacyjne projekty bankowe. W swojej ofercie mamy także pakiet szkoleń merytorycznych z wybranego zakresu oraz szkolenia rozwojowe z umiejętności miękkich. Program ,,Letnia Akademia BGK” przygotowany jest przez różne jednostki banku, dzięki czemu daje praktykantom możliwość rozwoju w wybranym przez siebie obszarze. Uczestnikami programu od początku zajmuje się wyznaczony oraz przeszkolony do tej roli opiekun, który wdraża osobę do zespołu i wspiera w nauce codziennych zadań i obowiązków. Dodatkowo w tym roku planujemy działania mające na celu podniesienie świadomości o polskiej kulturze i tradycji w nowoczesnym wydaniu.

 

Formularz aplikacyjny oraz informacje na temat praktyk dostępne są na stronie internetowej www.bgk.pl/praktyki oraz tu: https://cutt.ly/HSAh16g

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu!

 

MANPOWER - Pracownik wsparcia działu HR (również z orzeczeniem)

Obecnie do jednego z naszych biur poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik wsparcia działu HR. Byłabym bardzo wdzięczna za rozpowszechnienie ogłoszenia wśród Państwa studentów.

Ze względu na chęć wyrównania szans na rynku pracy, do aplikowania na ofertę pracy zapraszamy również osoby z niepełnosprawnościami.

Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera
Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera organizuje wakacyjne dwunastodniowe turnusy w lipcu dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych (domów dziecka), rodzin zastępczych oraz rodzin w kryzysie. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby podjąć się opieki nad dziećmi.
 
 Wolontariuszom zapewniamy:

- pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie,
- ubezpieczenie OC i ubezpieczenie NNW,
- transport z Krakowa do Żmiącej w dniu rozpoczęcia oraz w dniu zakończenia ze Żmiącej do Krakowa,
- w ramach wyjazdu istnieje również możliwość odbycia praktyk studenckich.

Daty: 
I turnus: 26.06 - 7.07.2022
II turnus: 07.07 - 18.07.2022

III turnus: 18.07 - 29.07.2022
 
 

Miejsce: Ośrodek Fundacji; Żmiąca 144, 34-603 Ujanowice (Beskid Wyspowy)

 
Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu:
 

Wolontariat wakacyjny - dpd.pl
e-mail: wolontariat@dpd.pl
telefon: 539-824-390

Z wyrazami szacunku
Katarzyna Mader - Członek Zarządu
Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacji Ruperta Mayera

Nekera - płatne praktyki

Nekera to polskie biuro podróży, które zostało zbudowane przez zespół doświadczonych specjalistów z ponad 25-letnim stażem w międzynarodowej branży turystycznej i stawia na nowoczesne technologie, współpracę z Agentami oraz ofertę online. Jako touroperator współpracujemy z sieciami największych linii lotniczych, hoteli i miejsc wakacyjnych. Nekera zgodnie z prawem polskim i ustawą o świadczeniu usług turystycznych odprowadza składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG). W przypadku jakichkolwiek nieoczekiwanych kłopotów ze świadczeniem usług, wszyscy klienci Nekery i ich wpłaty są objęte ochroną TFG.

Capita - Webchat Advisor

The Capita Institute works with thought leaders inside and outside Capita to analyse macro trends, provide practical insights and stimulate original thinking in order to help our clients make better decisions.

Through asking better questions we aim to understand the challenges our clients face, explore the implications for them and re-imagine the possibilities.

Junior Learning & Development Specialist

Junior Learning & Development Specialist - link do aplikowania Junior Learning & Development Specialist - 11 bit studios (recruitee.com)

Job description

Do zespołu Learning & Development szukamy osoby, która będzie zajmować się rozwojem ludzi i zespołów, które tworzą. Nie chodzi nam o administratora tradycyjnych szkoleń, a osobę z otwartym umysłem, pełną pasji i pomysłów na to jak pewne rzeczy można zrobić. Kogoś kto dociekliwie poszukuje odpowiedzi na pytania i nie obawia się testować swoich pomysłów na rozwój ludzi.

Dlatego zanim zaaplikujesz najpierw odpowiedz sobie na poniższe pytania:

Czy masz głowę pełną pomysłów, a zagadnienia analityczne nie sprawiają Ci problemu? Nie boisz się podważać dotychczasowego statusu quo, a rozwój i codzienna praca z ludźmi napędza Cię do działania? Kochasz gry tak samo jak my? Jeśli odpowiedzi to 3xTAK - pokaż nam kim jesteś :)

 

Dołączając do nas będziesz mógł:

 • Wdrażać różnorodne formy rozwoju i szkoleń.

 • Rozwijać nowe metody przekazywania wiedzy i doświadczeń wśród pracowników.

 • Definiować bieżące potrzeby rozwojowe w zespołach

 • Analizować dane dotyczące rozwoju ludzi i przedstawiać swoje rozwiązania.

 • Dbać o jak najlepsze wykorzystanie budżetu szkoleniowo-rozwojowego.

Job requirements

Jesteś tym kogo nam potrzeba jeśli:

 • Zdobywasz doświadczenia we wspieraniu rozwoju zespołów

 • Pasjonujesz się nowościami w zakresie rozwoju ludzi.

 • Dbasz o własny rozwój uczestnicząc w różnego typu aktywnościach (np. meetupach, wymianie wiedzy itp.).

 • Umiesz kwestionować i modyfikować pomysły konfrontując je z ludźmi.

 • Jesteś wytrwały w tym co robisz, a niepowodzenia na wczesnym etapie stanowią dla Ciebie źródło wniosków.

 • Sprawnie docierasz do informacji na temat alternatywnych form rozwoju ludzi oraz sposobów rozwoju niszowych umiejętności.

 • Potrafisz utrzymać porządek w danych, a po ich analizie przedstawić sposób na działanie.

 • Swobodnie posługujesz się angielskim w mowie i piśmie (min. B2/C1).

Bonusowe punkty dla Ciebie:

 • Znasz branżę gier ;)

 • Interesujesz się nowymi technologiami i ekscytują Cię możliwości jakie one dają.

 • Masz doświadczenie w pracy w firmach technologicznych lub branży entertainment.

 

To oferujemy:

 • Rozwój kompetencji przy wsparciu doświadczonych ekspertów w obszarze HR w dynamicznie rozwijającej się branży 

 • Wyjątkowo przyjazną kulturę organizacyjną, która sprzyja testowaniu różnych rozwiązań. 

 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontraktu B2B.

 • Pracę hybrydową - pracujemy połowę czasu z biura, połowę zdalnie.

 • Pakiet benefitów - karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich.

 • Pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min drogi od stacji Metro Dworzec Wileński.

Capita

The Capita Institute works with thought leaders inside and outside Capita to analyse macro trends, provide practical insights and stimulate original thinking in order to help our clients make better decisions.

Through asking better questions we aim to understand the challenges our clients face, explore the implications for them and re-imagine the possibilities.

Praktykant do działu marketingu

Firma Legendary Europe istnieje od stycznia 2018 roku. Wśród naszych usług znajduje się doradztwo obejmujące wszystkie etapy stworzenia biznesu i jego rozwoju. Legendary Europe działa w państwach regionu MENA.

Teach for Poland

Fundacja Teach for Poland działa na rzecz niwelowania nierówności edukacyjnych i podnoszenia jakości systemu kształcenia tak, by każde dziecko w Polsce miało szansę odkryć i rozwinąć swój potencjał w czasie trwania ich edukacji formalnej.

Oferta pracy PKO BP S.A.

DZIEŃ DOBRY W PRACY

W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry. Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

#ZajmijStanowisko

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Oddział 1 w Kole
Miejsce pracy:  Koło

w PKO Banku Polskim masz na dzień dobry:

Umowę o pracę
- bo bezpieczeństwo
zatrudnienia dla każdego,
z nas jest superważne.

Zdrową równowagę
między pracą a życiem
osobistym
- bo nie samą
pracą człowiek żyje.

Pełny pakiet benefitów:
od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.

Prywatną opiekę zdrowotną
na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Profesjonalne szkolenia
- bo liczy się Twój rozwój.

Na co dzień w naszym zespole:

 • masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę, 
 • jesteś profesjonalny/a i budujesz przyjazne relacje z klientami,
 • pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych,
 • przeprowadzasz transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

 • interesujesz się branżą finansową i chcesz tę wiedzę rozwijać,
 • lubisz ludzi. Nie boisz się kontaktu z klientami oraz jesteś otwarty/a na ich potrzeby,
 • podchodzisz entuzjastycznie do pracy i chcesz mieć satysfakcję z osiąganych celów,
 • masz wykształcenie średnie lub wyższe,
 • masz doświadczenie w pracy związanej z finansami, sprzedażą lub obsługą klientów (mile widziane).

Link do aplikowania: DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO (pkobp.pl)