Informatyka

Warsaw Health Innovation Hub z nową inicjatywą dla młodych informatyków – trwa rejestracja na e-Health Hackathon

Szanowni Państwo,

 

w imieniu organizatorów maratonu programistycznego e-Health Hackathon, w załączeniu przesyłam list z opisem inicjatywy skierowanej do studentów kierunków informatycznych, biotechnologicznych i bioinformatycznych. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o projekcie edukacyjnym Państwa studentom. Załączam także plakat z kodem QR odnoszącym do rejestracji.

 

E-Health Hackathon otrzymał patronat honorowy Ministerstwa Zdrowia i jest wspólną inicjatywą Warsaw Health Innovation Hub, Roche Polska i Janssen Polska realizowaną we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich. Celem Hackathonu jest zgromadzenie innowacyjnych pomysłów i przełożenie ich na rozwiązania informatyczne, które w praktyczny sposób wpłyną na poprawę opieki nad pacjentami kardiologicznymi. Dla trzech zwycięskich projektów przewidziano nagrody pieniężne.

 

E-Health Hackathon odbędzie się 8–9 października. Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.  W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie

Izabela Michalak

Account Executive

+48 608 514 481
i.michalak@brandlab.pl

BrandLab PR Sp. z o.o. Sp. k. 
ul. Jana Gawińskiego 8, 01-645 Warszawa

biuro@brandlab.pl
www.brandlab.pl

Wydział Utrzymania i Rozwoju Centrum Przetwarzania Danych Przestrzennych Biura Geodezji i Katastru - Warszawa

Nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie miasta stołecznego Warszawy, pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa

SmokeD - Full Stack Developer

Od kilku lat działamy dla Lasów Państwowych, pracując już dla kilkudziesięciu nadleśnictw. Nasz system wdrażamy, biorąc pod uwagę indywidualne zapotrzebowanie jednostek. Dostosowujemy metody łączności kamer z PADem, wyposażenie PADów i sposoby pozyskiwania prądu niezbędnego do działania systemu. W ten sposób tworzymy system, który jest dostosowany pod dane nadleśnictwo.

Asystent ds. systemów klasy MS Windows Server i usług Office 365 (płatna praktyka) - Warszawa

Telewizja Polska poszukuje kandydatów/kandydatek zainteresowanych płatną praktyką w Ośrodku

Asystent helpdesku IT (bezpłatna praktyka) - Telewizja Polska

TVP jest nadawcą kanałów telewizyjnych dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej: TVP1 HDTVP2 HDTVP3TVP Info HDTVP Sport HDTVP HistoriaTVP ABCTVP Kultura HDTVP RozrywkaTVP KobietaTVP Seriale (płatne w MUX 4), TVP Dokument i TVP Polonia HD (lokalnie w testach DVB-T2) oraz dostępnych drogą satelitarną lub kablową: TVP HD i Biełsat TV. Ponadto TVP jest nadawcą kilku kanałów internetowych, m.in.: TVP WorldTVP Kultura 2TVP Parlament i TVP Historia 2 dostępnych na platformie hybrydowej oraz w serwisie TVP Stream i aplikacji TVP VOD.

Business Development Manage - MDT Medicall Data Technology

Grupa spółek działających na pograniczu IT i medycyny z bardzo innowacyjnym podejście do obu dziedzin. Szukamy osoby, która swoimi kompetencjami i entuzjazmem uzupełni nasz zespół.

Płatny Staż w IT

Zachęcam do aplikowania na płatny staż.

Photo Aid

PhotoAiD to polski start-up, który stworzył wspomagane sztuczną inteligencją narzędzie do robienia zdjęć biometrycznych. Zdjęcie do dowodu, paszportu czy legitymacji studenckiej musi mieć białe, jednolite tło i konkretne wymiary, musi być odpowiednio wykadrowane, a także spełniać cały szereg innych wymagań. Nasz edytor zdjęć pozwala wgrać dowolne zdjęcie, które w zaledwie parę sekund będzie przerobione, tak aby zostało zaakceptowane w urzędzie. Robiąc zdjęcie na naszej stronie/aplikacji mobilnej, oszczędza się czas i pieniądze, a co więcej zdjęcie wybiera się do woli na własnym telefonie, bez presji fotografa.

Grey Edu

Firma szkoleniowa Grey Edu sp. z o.o. poszukuje chętnych osób do prowadzenia szkoleń w trybie zdalnym oraz stacjonarnym. Interesuje nas każda tematyka ze szczególnym wyróżnieniem języka angielskiego, języka niemieckiego, rozwoju osobistego, sprzedaży i obsługi klienta, marketingu internetowego oraz obsługi programów pakietu MS Office.