Grafika

Praktyki Studenckie

Agencja interaktywna przyjmie studentów na praktyki studenckie

GLK Multimedia sp. z o.o. - Grafik/Animator

Grafik / Animator Wiesz, że e-learning to jedna z bardziej dynamicznie rozwijających się branż? A my właśnie w tym się specjalizujemy. Na co dzień realizujemy wyjątkowe rozwiązania portalowe, systemy zdalnego nauczania, sklepy internetowe, szkolenia, animacje oraz wideo dla największych firm w Polsce i nie tylko. Jeśli wiesz czym jest kompozycja, przestrzeń barwna lub gradient to być może szukamy właśnie Ciebie! A jak odróżniasz font od czcionki to na pewno szukamy Ciebie! Powiedz jeszcze, że znasz After Effects, potrafisz animować i edytować filmy to spełnisz nasze główne oczekiwania Dołącz do naszego zespołu i zostań magikiem-grafikiem.

Nie jesteś pewna/y czy dasz radę? Odezwij się, porozmawiamy – jeśli masz obszary w których słabiej się czujesz, popracujemy nad nimi razem dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności.

Masz dość korporacyjnych reguł, chcesz coś zmienić, a nie możesz? U nas będzie na to przestrzeń.

A może nie masz jeszcze doświadczenia w pracy zawodowej w innych firmach? Nie przejmuj się. Część naszej załogi zaczynała jeszcze w trakcie studiów. Zobacz kim jesteśmy? https://www.youtube.com/watch?v=XqHqkyvlyDg Zobacz co robimy. https://www.youtube.com/watch?v=7WyaAIZppoQ

Who Will Save The Planet - Graphic Designer/Illustrator

Who Will Save The Planet wspiera swoich klientów w budowaniu strategii działań zrównoważonego rozwoju i prowadzeniu kampanii komunikacyjnych, a swoją społeczność w mediach społecznościowych codziennie inspiruje do małych wielkich eko zmian.

Obecnie potrzebujemy wsparcia w tworzeniu angażujących treści wizualnych. 

Grafik / Animator

GLK Multimedia Sp. z o. o – właściciel marki WeLearning i portalu welearning.pl –Tworzymy wyjątkowe rozwiązania e-learningowe, portale, systemy, aplikacje i wideo dla największych firm w Polsce. Lubimy być kreatywni, rozwijać się i tworzyć, więc jeśli chcesz być częścią naszego zespołu to zapraszamy. Zajmujemy czołowe miejsce na rynku dlatego możemy realizować projekty stanowiące realne wyzwania, ciekawe jak i zapewniające rozwój. Nasz zespół to ponad 30 osób, który na co dzień stanowi zgraną drużynę i chętnie pomaga każdej nowej osobie.

Manual Tester - AppYourself

Jesteśmy AppYourself! A u nas nazwa mówi wszystko! Jako firma specjalizująca się w aplikacjach (na iOS i Androida) chcemy umożliwić każdemu posiadanie własnej aplikacji.

Jesteśmy na rynku od 10 lat i byliśmy w stanie pozycjonować się jako wiodący na rynku twórca aplikacji w regionie DA-CH .

My „Appies” pracujemy niestrudzenie, aby uczynić świat trochę bardziej mobilnym. W trzech lokalizacjach (Berlin, Hanower i Łódź) wspieramy klientów w tworzeniu i marketingu aplikacji.