Finanse i Rachunkowość

Finanse i Rachunkowość

Gorenje Polska Sp. z o.o. - Młodsza Księgowa
GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO - Podreferendarz ds. obsługi Krajowego Punktu Kontaktowego, Sekcja Krajowego Punktu Kontaktowego, Wydział Rejestru, Biuro ds. Transportu Międzynarodowego Warszawa

Naszą misją jest kontrola przestrzegania przepisów obowiązujących w zakresie wykonywania transportu drogowego i niezarobkowego przewozu osób i rzeczy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność przyczyniała się m.in. do: poprawy bezpieczeństwa w transporcie drogowym, ograniczenia degradacji dróg, ochrony środowiska naturalnego oraz zwiększenia poziomu przestrzegania prawa przez kierowców i przedsiębiorców wykonujących przewozy drogowe.

Staż w księgowości.

Biuro Rachunkowe w Łodzi poszukuje osoby chętnej na odbycie stażu w księgowości. Staż jest płatny. Pracujemy na programach Symfonii. Korzystamy z konwerterów KT i Scanye.

Po pozytywnym odbyciu stażu oferujemy zatrudnienie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres:
TOYOTA - Referent ds. Księgowości w Centrum Usług Wspólnych

Chcesz dołączyć do naszego zespołu profesjonalistów firmy Toyota Motor Europe? Czekamy zarówno na osoby z doświadczeniem, jak i na otwarte umysły chętne do nauki!

Closir - Analityk/badacz treści

Analityk / badacz treści (ang. Content Research Analyst) będzie odpowiedzialny w szczególności za rozwój naszych zbiorów danych ESG. ESG oznacza Environmental, Social and Governance i dotyczy czynników pozafinansowych związanych z decyzjami inwestycyjnymi inwestorów instytucjonalnych. Do czynników tych należą m.in. zmiany klimatyczne (E), warunki pracy (S), różnorodność i struktura zarządów (G) oraz wiele innych. Ponieważ inwestycje ESG rosną w postępie geometrycznym, a coraz więcej inwestorów i emitentów stosuje takie metodologie w celu wsparcia procesu podejmowania decyzji inwestycyjnych, CLOSIR pragnie rozszerzyć swoje rozwiązania w tym obszarze.

Stanowisko to dotyczy zadań w obszarze badania, tworzenia i aktualizacji treści ESG w produktach CLOSIR. Analityk będzie również ściśle współpracował z zespołami ds. sukcesu klienta i technologii CLOSIR.

Oferujemy pełne wprowadzenie do rynków i narzędzi wykorzystywanych w pracy, w związku z czym nie ma konieczności posiadania doświadczenia na rynkach finansowych. Kandydat, który dołączy do naszej firmy powinien być obeznany z badaniami ilościowymi, zorientowanym na szczegóły i dobrze zorganizowanym. Osoba ta musi biegle posługiwać się językiem angielskim i czuć się komfortowo w pracy z różnorodną bazą klientów z rynków wschodzących w Europie Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Niezbędna jest również umiejętność wydajnej pracy w zespole zdalnym.

 

Kingfisher

Kingfisher plc is an international home improvement company with over 1,400 stores, supported by a team of over 80,000 colleagues. We operate in eight countries across Europe under retail banners including B&Q, Castorama, Brico Dépôt, Screwfix, TradePoint and Koçtaş.

We offer home improvement products and services to consumers and trade professionals who shop in our stores and via our e-commerce channels. At Kingfisher, our purpose is to help make better homes accessible for everyone.

Randstad Polska - Planning Assistant i Asystent w dziale transportu

Randstad Polska wspiera firmy w zatrudnianiu najlepszych Pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Odkryj swój potencjał i rozwijaj karierę wspólnie z Randstad. Aplikuj i rozpocznij pracę w międzynarodowej firmie naszego Klienta, gdzie zdobędziesz profesjonalne doświadczenia zawodowe, które zdecydowanie wykorzystasz w przyszłości. Znajdź pracę w działach powiązanych z logistyką i rozwijaj się z Randstad.

CONSIDO

Poszukiwany/a praktykant/ka który/a jest dokładny/a, niemal pedantyczny/a , - głównym zadaniem jest selekcjonowanie, przypisywanie faktur, kontakt z księgowością, obsługa administracyjna - na razie jako pomocnik. 

Wynagrodzenie za praktykę to 800 zł miesięcznie. Liczba miejsc ograniczona. 

CV proszę przesyłać na adres abk@san.edu.pl

Menadżer zespołu lub Stażysta w Departamencie Zakupu

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoje zdolności managerskie, organizacyjne i analityczne oraz wzmocnij kompetencje interpersonalne. Rozwiń z nami skrzydła podczas 12-miesięcznego programu stażowego i utoruj sobie drogę do dalszego rozwoju w strukturach firmy

Specjalista w Centrum Obsługi Akceptanta

Spółka Polskie ePłatności specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, zapewniając obsługę transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację innych usług z wykorzystaniem terminali POS.

Szeroki wachlarz usług oferowanych przez Polskie ePłatności obejmuje m.in. rozliczanie transakcji kartowych, cashback, DCC – płatność w walucie karty, doładowania telefonów komórkowych pre-paid, oraz obsługę zaawansowanych programów lojalnościowych.

Polskie ePłatności zostały powołane styczniu 2010 roku przez kadrę zarządzającą firmy OPTeam S.A., która od 25 lat związana była z produkcją oprogramowania systemów kart elektronicznych.

Konsultant ds. planowania finansowego

Prudential jest marką używaną przez Prudential International Assurance plc Oddział w Polsce. Prudential International Assurance plc jest bezpośrednią spółką zależną od The Prudential Assurance Company Limited, która z kolei jest bezpośrednio zależna od M&G plc, spółki zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii. Prudential International Assurance plc oraz The Prudential Assurance Company Limited nie są w żaden sposób powiązane z Prudential Financial, Inc., która swoją główną działalność prowadzi w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej czy z Prudential plc, międzynarodową grupą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.

Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania (Fakturzysta / Fakturzystka

Kilargo Sp. z o. o. powstało jako niewielka firma usytuowana w Chechle Pierwszym pod Pabianicami. Dwie główne gałęzie działalności to sprzedaż marek własnych produkowanych na zamówienie sieci handlowych oraz nasz brand Augusto (www.augusto.pl).