Filologia Angielska i Japońska

Filologia Angielska i Japońska

Closir - analityk/badacz treści

Analityk / badacz treści (ang. Content Research Analyst) będzie odpowiedzialny w szczególności za rozwój naszych zbiorów danych ESG. ESG oznacza Environmental, Social and Governance i dotyczy czynników pozafinansowych związanych z decyzjami inwestycyjnymi inwestorów instytucjonalnych. Do czynników tych należą m.in. zmiany klimatyczne (E), warunki pracy (S), różnorodność i struktura zarządów (G) oraz wiele innych. Ponieważ inwestycje ESG rosną w postępie geometrycznym, a coraz więcej inwestorów i emitentów stosuje takie metodologie w celu wsparcia procesu podejmowania decyzji inwestycyjnych, CLOSIR pragnie rozszerzyć swoje rozwiązania w tym obszarze.

Stanowisko to dotyczy zadań w obszarze badania, tworzenia i aktualizacji treści ESG w produktach CLOSIR. Analityk będzie również ściśle współpracował z zespołami ds. sukcesu klienta i technologii CLOSIR.

Oferujemy pełne wprowadzenie do rynków i narzędzi wykorzystywanych w pracy, w związku z czym nie ma konieczności posiadania doświadczenia na rynkach finansowych. Kandydat, który dołączy do naszej firmy powinien być obeznany z badaniami ilościowymi, zorientowanym na szczegóły i dobrze zorganizowanym. Osoba ta musi biegle posługiwać się językiem angielskim i czuć się komfortowo w pracy z różnorodną bazą klientów z rynków wschodzących w Europie Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Niezbędna jest również umiejętność wydajnej pracy w zespole zdalnym.

Menadżer Zespołu lub Stażysta w Departamencie Zakupu

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoje zdolności managerskie, organizacyjne i analityczne oraz wzmocnij kompetencje interpersonalne. Rozwiń z nami skrzydła podczas 12-miesięcznego programu stażowego i utoruj sobie drogę do dalszego rozwoju w strukturach firmy

Manual Tester - App Yourself

Jesteśmy AppYourself! A u nas nazwa mówi wszystko! Jako firma specjalizująca się w aplikacjach (na iOS i Androida) chcemy umożliwić każdemu posiadanie własnej aplikacji.

Jesteśmy na rynku od 10 lat i byliśmy w stanie pozycjonować się jako wiodący na rynku twórca aplikacji w regionie DA-CH .

My „Appies” pracujemy niestrudzenie, aby uczynić świat trochę bardziej mobilnym. W trzech lokalizacjach (Berlin, Hanower i Łódź) wspieramy klientów w tworzeniu i marketingu aplikacji.

Szybki Angielski - Ruda Śląska

Poszukujemy pozytywnych lektorek/ów na
stanowisko trenera języka angielskiego Metody Colina Rose.
Praca w Rudzie Śląskiej (stacjonarnie i on-line)

Dadan.pl - Poszukujemy tłumaczy

Zajmujemy się obsługą klientów biznesowych w zakresie tłumaczeń.

Poszukujemy tłumaczy zarówno polsko-angielsko-polskich, jak i mniej popularnych par językowych, na umowę o pracę lub zlecenia.
Jeśli interesuje Cię współpraca w zakresie tłumaczeń, zajrzyj na www.dadan.pl, a w zakładce PRACA znajdziesz więcej szczegółów naszej oferty.

Zapraszamy!
Zespół DADAN.pl

Selectiv - International Business Development Manager

Selectivv to agencja marketingu cyfrowego oferująca pełen zakres usług, specjalizująca się w reklamie mobilnej i badaniach rynku. Korzystając z unikatowego podejścia do gromadzenia danych i wewnętrznego DMP, łączy dane online i offline, aby dostarczać bardziej ukierunkowane kampanie reklamowe i wnikliwe projekty marketingowe. 

Więcej informacji na Selectivv - Sprawdź najnowsze oferty pracy. Dołącz do nas!